AGATA SERGE

Zapraszam na pierwszy Street Fashion Meet-Up,  12 listopada w Łodzi, podczas którego będziecie mieli okazję popracować pod moim okiem oraz mojej profesjonalnej ekipy, która jest obecna na większości moich planów zdjęciowych. Bez teorii i postprodukcji, ale za to z dużą dozą praktyki! Na planie będzie dużo czasu na rozmowy, wymianę doświadczeń i indywidualne porady. Samodzielnie wykonacie mini edytorial z udziałem profesjonalnej modelki w miejskiej scenerii*. UWAGA! Zgłoszenia podsyłajcie do Zuzy zuza@agataserge.com wraz z portfolio w PDF (lub linkiem do strony www) - na ich podstawie wybiorę uczestników Meet-upu. Mam nadzieję do zobaczenia już wkrótce!

Pozdrawiam, Aga Serge

*W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, meet-up odbędzie się w lokacji zamkniętej lub studio fotograficznym.Data: 12 Listopada 2020

Lokalizacja: Meet-up odbędzie się w Łodzi, bądź na lokacji zamkniętej/studio fotograficznym w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. (Dokładny adres spotkania będzie podany tylko potwierdzonym uczestnikom).

Modelki: Podczas spotkania będą pozowały profesjonalne modelki reprezentowane przez agencje modelek. 

Ekipa: Podczas spotkania obecna będzie profesjonalna ekipa zdjęciowa: stylistka wraz z asystentem, wizażystka oraz dwóch asystentów fotografa.

Wymagania: Wcześniejsze podesłanie portfolio wymagane do weryfikacji uczestnictwa w spotkaniu. Własny aparat fotograficzny wraz z obiektywami oraz blendy oświetleniowe.

Koszt: Pełny koszt wydarzenia to 1200,00 PLN + 23% VAT. Cena nie obejmuje dojazdu/przelotu na miejsce wydarzenia, zakwaterowania oraz wyżywienia.

W celu rezerwacji miejsca i otrzymania informacji o dostępnych metodach płatności prosimy o kontakt pod adresem: zuza@agataserge.com. Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu pełnej wpłaty. 

Istnieje możliwość rezygnacji z wydarzenia i odzyskania zwrotu wpłaconej kwoty bez podania przyczyny do 14 dni przed ich rozpoczęciem tj. do 29 Października 2020. W przypadku odwołania Meet-Upu z tytułu COVID-19 wpłacona kwota za uczestnictwo w wydarzeniu, tj. 1476 zł brutto zostanie zwrócona na konto uczestnika do 10 dni roboczych od dnia ich odwołania. 


WARUNKI: Zdjęcia wykonane podczas Meet-Up'u nie mogą być wykorzystywane przez uczestników w sposób komercyjny (w tym w szczególności w celach reklamowych i promocyjnych). Możliwe jest wykorzystywanie powstałych fotografii w zakresie prywatnego użytku, w tym do prezentowania przez uczestników własnego portfolio, na stronie internetowej uczestnika i na profilach uczestników w mediach społecznościowych z wyraźną i widoczną informacją o treści: „Zdjęcie powstało w trakcie Meet-Up'u prowadzonych przez Agatę Serge”. Fotografie nie mogą być publikowane w mediach oraz materiałach marketingowych, a w szczególności w magazynach dostępnych online i w druku lub zgłaszane do konkursów bez uprzedniego, pisemnego pod rygorem nieważności zezwolenia organizatora wydarzenia. Zabronione jest uwiecznianie jakiejkolwiek części Meet-Up'u w postaci materiału wideo oraz audio.

Przesłanie pełnej wpłaty wiąże się akceptacją powyższych warunków.STREET FASHION MEET-UP - PLAN DNIA


9:00 - 16:00 - Spotkanie w wyznaczonym miejscu i oficjalne rozpoczęcie wydarzenia.  7-godzinny plan zdjęciowy pod okiem Agaty Serge i indywidualna praca uczestników z modelkami.

Możliwe jest wspólne wyjście na kolacje po godz 17.00 dla chętnych uczestników i kontynuacja rozmów około-fotograficznych. (W przypadku zaostrzenia obostrzeń związanych z COVID-19 nie będzie takiej możliwości).

W razie jakichkolwiek pytań lub w celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt pod adresem: zuza@agataserge.com


Using Format